Zarządzanie czasem

Rozwój osobisty jest niezwykle ważny zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Największe i najbardziej spektakularne porażki ponoszą osoby, które są tak pewne siebie, że rezygnują ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Kto się nie rozwija, ten się cofa – taką prawdę przekazuje znane powiedzenie.

Planując rozwój kariery zawodowej, warto zastanowić się nad tym, jakie umiejętności będą przydatne na kolejnych szczeblach drabiny rozwoju. Osoby znajdujące się na samym początku, powinny pomyśleć o umiejętnościach, które w bezpośredni sposób przyczynią się do wzrostu efektywności wykonywanych zadań.

Dla kogo organizowane jest szkolenie z zarządzania czasem?

Zarządzanie czasem szkolenie takie może przybierać dwojaką formę. Część spotkań, to szkolenia zamknięte, które organizowane są dla konkretnej grupy pracowników z poszczególnych firm. Są to szkolenia specjalnie zamawiane, których formuła dostosowywana jest pod profil działalności konkretnego przedsiębiorstwa. Inna grupa szkoleń, to szkolenia otwarte, w których może wziąć udział każdy zainteresowany. Tematyka zarządzania czasem w biznesie jest na tyle przydatna, że rozważyć udział w takim szkoleniu powinien każdy, kto ma problemy chociażby z ustalaniem właściwych priorytetów wykonywanych przez siebie zadań.


Nowoczesne szkolenia otwarte i online: zarządzanie czasem pracy


Przebieg szkolenia i korzyści

Korzyści jakie płyną z udziału w szkoleniu, to przede wszystkim zdobycie solidnej dawki wiedzy, którą niemal natychmiast można przełożyć na praktyczne umiejętności. Zresztą, samo szkolenie organizowane jest w taki sposób aby każdemu z uczestników dać możliwość udziału w warsztatach praktycznych mających na celu utrwalenie zdobytej wiedzy.

Stosując się do wskazówek uzyskanych na szkoleniu odnośnie organizacji czasu pracy można znacznie podnieść swoją efektywność, co z pewnością zostanie dostrzeżone i docenione przez szefostwo. Im większa wydajność pracownika, tym większe zyski dla firmy. Jest to też jeden z najważniejszych czynników przyczyniających się do szybkiego rozwoju kariery zawodowej.

Dodaj komentarz